Viziuni hibernale

29 Ianuarie 2018 22
Asociaţia Culturală ART-M în colaborare cu Biblioteca Judeţeană „Petre Dulfu” organizează marți, 30 ianuarie, de la ora 17:00, vernisajul expoziţiei de desen şi pictură intitulată "Viziuni hibernale”.
Expun: Paraschiva Moldovan, Adrian Sabadîş, Laura Ierima, Adrian Negrea, Mihaela Mureşan, Adriana Sandu, Radu Valeriu Cioc, Natalia Kobliska, Simona Litan, Viorica Suciu, Andrei Buie, Daniela Făt, Dana Boras, Adela Dodran, Aniela Molcsan, Gabi Titu, Cristina Brad, Mara Iluţ-Pop, Adriana Tocaciu, Cornelia Moldovean, Delia Oros, Daniela Ţenţiş, Cornelia Niţulescu.

Curator: prof. Adrian Negrea, preşedinte ART-M.

Lucrările realizate de membrii Asociației ART-M vor putea fi admirate la Salonul Artelor, în perioada 30 ianuarie – 10 februarie 2018.