Cercetare de piaţă - "Serviciu de vidanjare şi tratare levigat de la depozitul de deşeuri neconform închis în situ din Satu Nou de Jos, judeţul Maramureş şi efectuare analize fizico-chimice a levigatului"

18 Decembrie 2017 94

Cercetare de piaţă în vederea stabilirii unei valori estimate totale fără TVA în vederea lansării procedurii de achiziţie pentru "Serviciu de vidanjare şi tratare levigat de la depozitul de deşeuri neconform închis în situ din Satu Nou de Jos, judeţul Maramureş şi efectuare analize fizico-chimice a levigatului".