Furnizare aranjamente florale 2018 – prin achiziţie directă – ACHIZIŢIE RELUATĂ

05 Februarie 2018 25
Consiliul Județean Maramureș derulează achiziție publică pentru achiziţia „Furnizare buchete de flori, aranjamente florale, coșuri cu flori, flori tăiate, coroane și jerbe funerare”.

Cod CPV principal: 03121210-0 - Aranjamente florale (Rev.2)
Operatorii economici interesați vor accesa site-ul www.e-licitatie.ro, sectiunea Documente – Publicitate anunturi, anunt publicitate numarul 152308/05.02.2018 pentru toate detaliile achizitiei.

Ofertele vor fi depuse exclusiv la adresa de e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., pana la data de 08.02.2018, ora 12.00. Ofertele depuse dupa aceasta data si ora si/sau la alte adrese vor fi declarate ca fiind tardive/excluse din evaluare. In cazul in care ofertantii nu depun toate documentele solicitate in anunt sau acestea sunt incomplete, ofertele vor fi descalificate.