Furnizare Consumabile pentru tehnică de calcul – piese pentru echipamente periferice – prin achizitie directa

18 Decembrie 2017 111
Consiliul Județean Maramureș derulează achiziție publică pentru achiziţia „Furnizare Consumabile pentru tehnică de calcul – piese pentru echipamente periferice”. Cod CPV principal: 30125000‐1 Piese si accesorii pentru fotocopiatoare.

Cod CPV principal: 30125000‐1 Piese si accesorii pentru fotocopiatoare.

Operatorii economici interesați vor accesa site-ul www.e-licitatie.ro, sectiunea Documente – Publicitate anunturi, anunt publicitate numarul 146760 /18.12.2017 pentru toate detaliile achizitiei.

Ofertele vor fi depuse exclusiv la adresa de e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., pana la data de 22.12.2017, ora 12.00. Ofertele depuse dupa aceasta data si ora si/sau la alte adrese vor fi declarate ca fiind tardive/excluse din evaluare. In cazul in care ofertantii nu depun toate documentele solicitate in anunt sau acestea sunt incomplete, ofertele vor fi descalificate.