Furnizarea de produse și materiale necesare desfășurării activităţii de protocol din cadrul Cabinet Președinte al Consiliului Județean Maramureș, prin achiziție directă

09 Februarie 2018 35
Consiliul Județean Maramureș derulează achiziție publică de "Furnizarea de produse și materiale necesare desfășurării activitatii de protocol din cadrul Cabinet Președinte al Consiliului Județean Maramureș".

Cod CPV: Cod CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare.
Operatorii economici interesați vor accesa site-ul www.e-licitatie.ro, sectiunea Documente – Publicitate anunturi, anunt publicitate numarul 153271 pentru toate detaliile achizitiei.

Ofertele vor fi depuse exclusiv la adresa de e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., pana la data de 14.02.2018, ora 12.00. Ofertele depuse dupa aceasta data si ora si/sau la alte adrese vor fi declarate ca fiind tardive/excluse din evaluare. In cazul in care ofertantii nu depun toate documentele solicitate in anunt sau acestea sunt incomplete, ofertele vor fi descalificate fara sa se solicite clarificari.