Servicii de elaborare caiete de sarcini pentru întreţinere şi reparaţii curente la imobilul Palat Adinistrativ Maramures - ACHIZITIE RELUATĂ

05 Februarie 2018 18
Consiliul Județean Maramureș derulează achiziție publică pentru „Servicii de elaborare caiete de sarcini pentru intretinere si reparatii curente la imobilul Palat Adinistrativ Maramures”- ACHIZITIE RELUATA.

Cod CPV principal: 71320000-7-Servicii de conceptie tehnica (Rev.2)
Operatorii economici interesați vor accesa site-ul www.e-licitatie.ro, sectiunea Documente – Publicitate anunturi, anunt de publicitate nr. 152212/05.02.2018 pentru toate detaliile achizitiei.

Ofertele si documentele solicitate vor fi depuse doar la adresa de e-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., pana la data de 09.02.2018, ora 12.00.