Servicii de monitorizare a stabilităţii amplasamentului depozitului ecologic din satul Sârbi, comuna Fărcaşa – procedură simplificată

09 Februarie 2018 22
Consiliul Județean Maramureș derulează procedura de achiziție publică pentru atribuirea contractului de Servicii de monitorizare a stabilitatii amplasamentului depozitului ecologic din satul Sarbi, comuna Farcasa prin procedura simplificată online.
Operatorii economici interesați pot accesa site-ul www.e-licitatie.ro, invitație de participare simplificat nr. 422439/08.02.2018.