Concurs de ocuparea a postului de Ofițer IT&SMIS în cadrul Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontalieră Suceava

21 Decembrie 2017
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Suceava cauta candidati pentru desfasurarea de activitati ale Secretariatului Tehnic Comun al Programului Operational Comun Romania-Ucraina 2014-2020: 1 Ofiter IT&SMIS (pentru perioada determinată - pana la 31.12.2018, cu posibilitate de prelungire)

Termenul limita pentru depunerea dosarului de concurs este 19 ianuarie 2018, ora 16:00 (ora Romaniei).
Procedura de selectie se va desfasura dupa cum urmeaza: test scris din bibliografie, test de limba engleza, test de operare pe calculator, interviu si analiza CV-ului.

Pentru informatii suplimentare va rugam sa accesati linkurile de mai jos:

Informatii privind procedura de selectie si dosarul de concurs
Bibliografie
Cerinte post Ofiter IT&SMIS

Concursul se va desfasura in data de 22 ianuarie 2018, ora 10:00 (ora Romaniei) la sediul BRCT Suceava (Suceava, strada Bistritei, nr. 8A, etaj I).

Mai multe informatii:

Alina Dobos, sef departament juridic si RU