Post vacant - Manager Program pentru relaţia cu România - în cadrul Secretariatului Tehnic Comun al Programului de Cooperare Transfrontalieră Ungaria-Slovacia-România-Ucraina 2014-2020, Budapesta, Ungaria

02 Februarie 2018
Secretariatul Tehnic Comun pentru Programul de Cooperare Transfrontalieră Ungaria-Slovacia-România-Ucraina HUSKROUA 2014-2020 anunță procedura de recrutare pentru postul de Manager de Program pentru relaţia cu România, la sediul din Budapesta, Ungaria.
Termenul limită de aplicare este data de 28 Februarie 2018.

Pentru detalii suplimentare referitoare la condițiile de aplicare și responsabilitățile poziției, vă rugăm consultați documentul oficial atașat.