Rezultatul evaluării finale a managementului la Complex Astronomic Baia Mare pentru perioada 2014-2017

12 Octombrie 2017

Având în vedere prevederile O.U.G. nr. 189/2008 privind managementul instituţiilor publice de cultură, cu modificările şi completările ulterioare, coroborate cu prevederile Regulamentului - cadru de organizare şi desfăşurare a evaluării managementului, aprobat prin Ordinul Ministrului Culturii nr. 2799/2015.
SECRETARIATUL COMISIEI DE EVALUARE
PENTRU COMPLEX ASTRONOMIC BAIA MARE
 Nr. 9610 /12.10.2017

Rezultatul evaluării finale a managementului