09 Februarie 2018
CONSILIUL JUDEŢEAN MARAMUREŞ

Rezultatul selecţiei dosarelor de înscriere

În urma selecţiei dosarelor candidaţilor înscrişi la concursul organizat în perioada 14 februarie – 19 februarie 2018 pentru ocuparea funcţiei contractuale vacante de Inspector specialitate I din cadrul Direcţiei Economice şi Patrimoniu - Serviciul de Logistică şi Administrativ - Compartiment Administrativ Comisia de concurs comunică următoarele rezultate ale selecţiei dosarelor de înscriere:

• pentru funcţia de Inspector specialitate I s-au depus 2 (două) dosare:
Nr. crt. Nume/prenume candidat Rezultatul selecţiei dosarelor Observaţii
1. CRĂCIUN CONSTANTIN - OVIDIU ADMIS
2. NEMEŞ FLORIN - IOAN ADMIS

Candidaţii declaraţi admişi vor susţine proba scrisă în data de 14 februarie 2018, ora 10,00, la sediul Consiliului Judeţean Maramureş - Baia Mare, Str. Gh.Şincai nr. 46.

Afişat astăzi 09 februarie 2018 ora 12,00 la sediul Consiliului Judeţean Maramureş.

Secretarul comisiei de concurs: Ilieş Anuţa